Головна Футболки Галерея Продукція Контакти
Виготовлення сувенірної продукції
Share on Facebook Print
Друк на футболках Львів Львів (063) 82 46 373
Copyrigt © 2010-2017, “Creative-Shop” Site development by Chezer Якісний друк на футболках у Львові. Ми допоможемо розробити власну унікальну футболку. “Creative-Shop” знає як зробити ваше життя яскравішим.
+3 8 (063)82 46 373 Замовити Металеві офісні таблички за 189 грн./шт. Офісні таблички

Виготовлення офісних табличок у Львові - презентабельний варіант, який прекрасно підійде для декорування офісу. Основа виготовлена ​​з аннодірованого алюмінію, що дозволяє табличці довгий час зберігати презентабельний вигляд. Нанесення проводиться методом сублімації - перенесення зображення шляхом нагрівання. Кольори представлені в двох варіантах - золото і срібло. Так само поверхня може бути матовою і глянцевою. Металеві таблички, зображення на які нанесено методом гравертон, найкраще "відчуває себе" в приміщенні. Справа в тому, що вони псуються під впливом прямих сонячних променів. Так що, якщо така табличка буде використовуватися на вулиці - варто повісити її під навісом. Для зовнішнього застосування варто вибрати виготовлення офісних табличок на пластиковій основі (це додасть додаткову жорсткість і більш об'ємний вигляд), зображення якого буде нанесено за допомогою самоклейкої плівки. Замовляйте друк на офісних табличках в нашому інтернет-магазині у місті Львів прямо зараз!

Оформлення вхідних дверей або вказівник на Ваш магазин - ще один засіб реклами! З огляду на сильну конкуренцію для підняття кількості клієнтів всі засоби хороші! Ми виготовляємо таблички будь-якого розміру, будь-якого кольору, будь-якої форми. Металеві офісні таблички недорого і швидко вирішують безліч питань місцезнаходження.
Facebook | Вконтакте | Instagram | Telegram Головна Футболки Галерея Продукція Контакти