Головна Футболки Галерея Продукція Контакти
Виготовлення сувенірної продукції
Share on Facebook Print
Друк на футболках Львів Львів Замовити Футболка поло з Вашим прінтом  320 грн./шт.

Всі основні види професійного друку на футболках сорочках поло у Львові: якісно, дешево, від одного екземпляра до величезного тиражу


У рейтингу популярного одягу футболки і сорочки поло стійко займають одну з лідируючих позицій. Вони настільки практичні і зручні, що їх із задоволенням носять люди різного віку і соціального статусу.

Підприємства та організації купують їх для самих різних цілей - від проведення спортивних змагань та промо-акцій до корпоративного та клубного одягу. Купити продукцію в інтернет-магазині «Creative-Shop»,  або замовити стандартний або строковий друк на футболках і сорочках поло у Львові пропонуємо саме тут.

• На нашому підприємстві ми зробимо для вас вироби, надрукуємо під замовлення будь-який тираж обраний клієнтом, або рекомендованим нашими технологами способом, оптимальним для відповідного завдання.

• Виготовимо і прикрасимо принтами виріб в єдиному екземплярі, і це буде приголомшливий

 Подарунок!

Сорочки  «Поло» і футболки: для яких цілей замовляють друк зображення на текстильних виробах

Завдяки розвитку в 60-і роки XX століття технології трафаретного друку, футболки і сорочки з принтом набули широкого поширення. Вони стали не тільки частиною гардеробу, а й відмінним інструментом реклами з пролонгованим впливом.

• Друк на сорочках і футболках поло широко використовують компанії при проведенні презентацій, виставок і промо-акцій.

• Розміщена на одязі символіка або рекламний слоган іноді роблять для підвищення впізнаваності бренду набагато більше, ніж робота десятка менеджерів.

• Футболки та сорочки поло з написом або емблемою нерідко замовляють підприємства, організації, навчальні заклади. Це формує статусність і підвищує впізнаваність.

• Одяг з фірмовою клубною символікою підкреслює приналежність своїх власників до певного клубного бренду, або прихильність до спортивної команди.

• Приватні, муніципальні, державні організації та підприємства роблять замовлення для заходів, використовують вироби з символікою як уніформи.






















Послуга друку на сорочках та футболках «Поло» у Львові дешево: від одного екземпляру і до великого опту

Наше підприємство випускає футболки і сорочки поло під друк і готово відразу надати послуги з нанесення на них самих різних малюнків і написів. Приймаємо, звичайно, і продукцію інших виробників. Надрукуємо для вас все: від політичних гасел до профілю Мадонни, а також виготовимо в одиничному екземплярі іменну футболку поло під замовлення.

• Трохи фантазії - і така футболка буде свідчити про яскраву неординарність, або стане незабутнім подарунком навіть для ділового партнера, а не тільки для приятеля-студента.

Наявність відповідного обладнання дозволяє нам використовувати на підприємстві різні методи друку. Який з них оптимально підійде для конкретного типу тканини і обсягу замовленої партії, вам підкажуть наші фахівці, попередньо вивчивши деталі доставки.

• Термотрансферний друк може бути з успіхом застосований для виготовлення невеликих партій і одиничних екземплярів і, крім того, гарантує високу стійкість зображення.

• Друк сублімації дозволяє отримати якісне зображення будь-яких кольорів і відтінків, але застосовується виключно для білих синтетичних тканин.

• Шовкотрафарет вигідно використовувати при друці великих партій, так як при цьому способі вартість одного відбитка зменшується при збільшенні тиражу.

Замовлення сорочок і футболок поло під друк оптом - це хороший спосіб заощадити бюджет організацій. За цінами з знижками ми приймаємо оптові заявки на виготовлення партій від декількох десятків штук. Більш привабливий дисконти отримує замовник при тиражі від 100 штук.

Якщо ж вам потрібен терміновий друк на футболках і сорочках поло, і для вас в даний момент час важливіші не гроші, то таке замовлення буде виконано за підвищеними розцінками залежно від складності та обсягу роботи за годину, півгодини і навіть за 15 хвилин. Середній час виконання великих оптових замовлень - від декількох годин до доби.

• Виконаємо друк на текстилі під крій, для чого застосовується технологія повної запечатки, і на готовому крої.

• Для підвищення іміджу установ і клубів у нас представлена ​​послуга вишивки. Її часто замовляють для форменого і клубного одягу. Вишиті логотипи та емблеми виглядають добротно і статусно!

На всі питання замовників відповідають фахівці. Звертайтеся за телефоном або в режимі онлайн, щоб отримати безкоштовні консультації та залишайте заявку на виконання всіх видів друку на футболках і сорочках поло. Ескізи, фото, зображення, корпоративну символіку для виконання завдань можна вислати на е-мейл.


Якісний друк на футболках у Львові. Ми допоможемо розробити власну унікальну футболку. “Creative-Shop” знає як зробити ваше життя яскравішим.
+3 8 (063)82 46 373
Copyrigt © 2010-2018, “Creative-Shop” Site development by Chezer
Facebook | Вконтакте | Instagram | Telegram Головна Футболки Галерея Продукція Контакти