Головна Футболки Галерея Продукція Контакти
Виготовлення сувенірної продукції
Share on Facebook Print
Друк на футболках Львів Львів (063) 82 46 373 +3 8 (063)82 46 373
Copyrigt © 2010-2018, “Creative-Shop” Site development by Chezer Якісний друк на футболках у Львові. Ми допоможемо розробити власну унікальну футболку. “Creative-Shop” знає як зробити ваше життя яскравішим. Футболка на замовлення Львів

Ексклюзивно і недорого - це те оптимальне поєднання, за яким би хотіли одягатися справжні цінителі оригінальності та індивідуальності. Але втілити в життя цей тандем часто досить складно, а іноді це здається навіть неможливим. Це дозволить бути оригінальним при орендуванні та для індивідуальних замовлень. Для виготовлення фірмових футболок немає нічого неможливого! Ми готові запропонувати вам альтернативний варіант, завомлення та придбання нестандартних речей - футболки з логотипом. Цікавий малюнок, напис або малюнок, нанесений на одяг, забезпечать Вам 100% ексклюзивність!

Футболка на замовлення у Львові- швидко, недорого, унікально.

Вартість футболки на замовлення істотно менша, ніж придбання речі з магазину, а ефект - куди кращий. У модному магазині точно таку ж річ може купити і хтось інший, а ось копію футболки з оригінальним малюнком або фото навряд чи можна побачити на будь-кому ще. Крім того, завдяки зображенням на футболці, Ви зможете найбільш яскраво виразити свою неповторність, оригінальність і Ваш особливий смак. Ціна товару, як правило, залежить від кольору матеріалу футболки, на білих речах нанесення завжди дешевше. В процесі переносу малюнка на тканину, ми застосовуємо найбільш інноваційні підходи, що дозволяє найбільш ефектно і якісно впорається з поставленим перед нами завданням.
Нанесення логотипу на футболки.

При купівлі футболки на замовлення Львів, «Креатив-шоп» надає Вам необмежені масштаби вибору. Ми можемо зробити друк фото на футболці, ексклюзивний красномовний напис, і навіть малюнок від руки, тобто, в реальність буде втілено будь-яке ваше побажання і задумку. Неповторімий look і комфортна ціна - це ще не всі наші переваги. На головному рахунку у нас стоїть якість виконаної роботи. Відзначимо, що прямий друк ми робимо методом цифрового термопереноса. Для нанесення зображень ми застосовуємо флокові та флексо-плівки. Такі способи дозволяють нанести будь-яку картинку на тканину в мінімальні терміни і без абсолютної шкоди якості самого малюнка, при цьому, картинка буде ідеально повторювати структуру тканини. Зроблена футболка на замовлення у місті Львів відобразить свій стиль.

Звернувшись до нас за послугою, вам ніколи не доведеться шкодувати про скоєне, оскільки:


Замовити Футболка на замовлення - 250 грн./шт. Замовити
Facebook | Вконтакте | Instagram | Telegram Головна Галерея Продукція Контакти